Schůzku si můžete domluvit individuálně celý článek

Mateřská škola, základní škola a základní škola speciální má v letošním školním roce volná místa pro děti a žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. Informace u ředitelky školy TLF: 602 713 226 Těšíme se na VÁS.

Den otevřených dveří celý článek

V pondělí 13.3.2017 od 13 hodin Vás zveme na Den otevřených dveří.

Soukromá základní škola a mateřská škola, s.r.o. celý článek

Soukromá škola je zřízena pro děti a žáky podle § 16, odst. 9 školského zákona.

Son-Rise program a Soukromá základní a mateřská škola, s.r.o. celý článek

Son-Rise program a Soukromá základní a mateřská škola, s.r.o. Tato terapie je výjimečná. V Son-Rise programu se ke všem dětem přistupuje s láskou a respektem bez rušivých prvků. Son-Rise program přináší radost, štěstí, smích, hravost dětem s poruchou autistického spektra /PAS/.

Moderní komunikační technologie celý článek

Využití  moderní komunikační technologie TABLET Využití moderní komunikační technologie TABLET, velká příležitost pro děti s autismem! Jedna z prvních škol v ČR, Soukromá základní škola a mateřská škola, s.r.o. Volgogradská 2, Ostrava – Zábřeh, nabízí novou alternativní metodu rozvoje řeči dětí a žáků s autismem, ve věku od 3 let! „Tablet na míru“.

Volná místa pro žáky v základní škole speciální celý článek

Základní škola speciální (speciální škola) má v letošním školním roce  volná místa pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. Informace u ředitelky školy (kliknětě zde).

Vítáme všechny rodiče celý článek

Vítejte na našich nových webových stránkách. Našim cílem je Vás informovat o dění v základní a mateřské škole a novým zájemcům o umístění svých dětí do našeho zařízení dát podstatné informace při základním výběru. Součástí našich stránek je mimo jiné bohatá a přehledná fotogalerie, kde naleznete zdokumentované akce a výlety naší školy pořádané pro děti a rodiče. Věříme, že Vám naše stránky dají celkový přehled o činnosti našeho zařízení a splňují vaše představy, kam chcete své dítě zapsat. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na uvedených telefonních číslech a e-mailových adresách.

<< < 1 2 3